Protherm Kombi Servisi 0 533 600 64 94

İlkelerimiz

İlkelerimiz, siz saygı değer müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. PROTHERM kombi ve sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ve yedek parçalarımızın tamamı 1 Yıl garanti kapsamındadır.

Protherm kombi servis olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize, profesyonel kadromuzla en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Protherm Kombi teknik servisi için doğru adrestesiniz.. Protherm Kombi servisi hizmeti almak için bizi mutlaka arayın...

İstanbul’un tüm noktasına Protherm kombi servis olarak güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. 7/24 çağrı merkezi personellerimiz hizmetinizde. Haftanın 7 günü bize ulaşacağınız telefon numaralarımızdan arayabilir, teknik servis için kaydınızı bırakabilirsiniz. Gezici teknik servis ekibimiz, alanında uzman kişiler tarafından kombi servisi, montajı ve bakımı işlemleriniz yapılmaktadır.

Profesyonel teknik servis ekibimiz her zaman kusursuz ve yüksek standartta bir hizmet ile işçilik garantisi vermektedir. Protherm Kombi ısıtma ve soğutma sorunlarınız için "Protherm Kombi Servisi" hizmeti alın.!